Oh My Tip
Championship· Regular Season - 46· Portman Road
Ipswich logoIpswich
QPR logoQPR

3-0

EINDE

Ipswich - QPR: voorspelling & wedtip

zaterdag 2 mei 2026 · Aftrap

Voor deze wedstrijd is voor de aftrap geen tip gepubliceerd.

Toevoegen aan Mijn Teams

Kies de teams en competities die je leuk vindt. We slaan ze op dit apparaat op, geen registratie nodig.

Fanpoll

Stemmen gesloten bij de aftrap

Wie wint er?

Stemmen: 0
✓ Ons model had gelijk

Hoeveel doelpunten?

Stemmen: 0
✕ Ons model zat ernaast

Kansen van de wedstrijd

44%Ipswich
38%Gelijkspel
18%QPR
Meer dan 2,5 goals46%
Minder dan 2,5 goals54%
Beide teams scoren47%
Minstens één team houdt de nul53%

Er zijn nog geen quoteringen. Deze cijfers komen uit ons statistisch model en worden bijgewerkt zodra de markt opent.

Meer tips voor Ipswich - QPR

SelectieKansFaire quoteringBeste quotering
AH1 +1.5Ipswich +1,5 (Aziatische handicap)93%1.08-
1XIpswich of gelijkspel82%1.23-
U3.5Minder dan 3,5 goals76%1.32-
AH2 +1.5QPR +1,5 (Aziatische handicap)71%1.40-
X2QPR of gelijkspel56%1.78-
U2.5Minder dan 2,5 goals54%1.84-
BTS NeeNiet beide teams scoren53%1.90-
BTS JaBeide teams scoren47%2.11-
O2.5Meer dan 2,5 goals46%2.19-
1Ipswich wint44%2.28-
XGelijkspel38%2.65-
AH1 -1.5Ipswich -1,5 (Aziatische handicap)29%3.49-
O3.5Meer dan 3,5 goals24%4.13-
2QPR wint18%5.43-
AH2 -1.5QPR -1,5 (Aziatische handicap)7%14.24-

Ipswich - QPR: voorbeschouwing & analyse

Voorbeschouwing

Ipswich ontvangt QPR in de Championship (Regular Season - 46) in Portman Road op zaterdag 2 mei 2026, de aftrap is om 11:30 UTC. Dit is onze volledige voorspelling, gebaseerd op quoteringen, actuele vorm en onderlinge duels.

Onderlinge duels

In de laatste 6 onderlinge duels won Ipswich 2 keer, QPR 2 keer en eindigde het 2 keer gelijk. Gemiddeld vielen er 1.8 doelpunten en scoorden beide teams 1 keer.

Wat de cijfers zeggen

Ons model ziet Ipswich als lichte favoriet: Ipswich 44%, gelijkspel 38%, QPR 18%. We verwachten zo'n 2.5 doelpunten (1.6 - 0.9 verwachte goals), met 46% voor meer dan 2,5 goals en 47% voor beide teams scoren.

Onderlinge duels

01/11/2025QPR1-4Ipswich
29/12/2023Ipswich0-0QPR
19/08/2023QPR0-1Ipswich
26/12/2018QPR3-0Ipswich
20/10/2018Ipswich0-2QPR
26/12/2017Ipswich0-0QPR

Stand Championship

#TeamGSWGVDSPtn
1Coventry logoCoventry4628117+5295
2Ipswich logoIpswich4623158+3384
3Millwall logoMillwall46241111+1583
4Southampton logoSouthampton46221410+2680
13Sheffield United logoSheffield United4618622060
14Preston logoPreston46151516-760
15QPR logoQPR46161020-1258
16Watford logoWatford46141517-1257
17Stoke City logoStoke City46151021-555

Ipswich - QPR: FAQ

Wie is favoriet in Ipswich - QPR?

+

Ipswich is favoriet. Ons model geeft Ipswich 44% kans op winst, QPR 18% en het gelijkspel 38%.

Scoren beide teams in Ipswich - QPR?

+

We schatten 'beide teams scoren' op 47%, dus het is bijna kop of munt.

Hoe laat begint Ipswich - QPR?

+

Ipswich - QPR begint om 11:30 UTC op zaterdag 2 mei 2026 in Portman Road, Ipswich.

Meer Championship voorspellingen

Alles bekijken

Andere topwedstrijden