Oh My Tip
Brasileirão· Regular Season - 16· Estádio Beira-Rio
Internacional logoInternacional
Vasco da Gama logoVasco da Gama

4-1

EINDE

Internacional - Vasco da Gama: voorspelling & wedtip

zaterdag 16 mei 2026 · Aftrap

Voor deze wedstrijd is voor de aftrap geen tip gepubliceerd.

Toevoegen aan Mijn Teams

Kies de teams en competities die je leuk vindt. We slaan ze op dit apparaat op, geen registratie nodig.

Fanpoll

Stemmen gesloten bij de aftrap

Wie wint er?

Stemmen: 0
✕ Ons model zat ernaast

Hoeveel doelpunten?

Stemmen: 0
✕ Ons model zat ernaast

Kansen van de wedstrijd

23%Internacional
38%Gelijkspel
39%Vasco da Gama
Meer dan 2,5 goals43%
Minder dan 2,5 goals57%
Beide teams scoren47%
Minstens één team houdt de nul53%

Er zijn nog geen quoteringen. Deze cijfers komen uit ons statistisch model en worden bijgewerkt zodra de markt opent.

Meer tips voor Internacional - Vasco da Gama

SelectieKansFaire quoteringBeste quotering
AH2 +1.5Vasco da Gama +1,5 (Aziatische handicap)91%1.10-
U3.5Minder dan 3,5 goals78%1.28-
X2Vasco da Gama of gelijkspel77%1.30-
AH1 +1.5Internacional +1,5 (Aziatische handicap)77%1.30-
1XInternacional of gelijkspel61%1.65-
U2.5Minder dan 2,5 goals57%1.76-
BTS NeeNiet beide teams scoren53%1.90-
BTS JaBeide teams scoren47%2.11-
O2.5Meer dan 2,5 goals43%2.32-
2Vasco da Gama wint39%2.54-
XGelijkspel38%2.65-
AH2 -1.5Vasco da Gama -1,5 (Aziatische handicap)23%4.36-
1Internacional wint23%4.39-
O3.5Meer dan 3,5 goals22%4.52-
AH1 -1.5Internacional -1,5 (Aziatische handicap)9%10.71-

Internacional - Vasco da Gama: voorbeschouwing & analyse

Voorbeschouwing

Internacional ontvangt Vasco da Gama in de Brasileirão (Regular Season - 16) in Estádio Beira-Rio op zaterdag 16 mei 2026, de aftrap is om 21:30 UTC. Dit is onze volledige voorspelling, gebaseerd op quoteringen, actuele vorm en onderlinge duels.

Onderlinge duels

In de laatste 6 onderlinge duels won Internacional 3 keer, Vasco da Gama 2 keer en eindigde het 1 keer gelijk. Gemiddeld vielen er 3.0 doelpunten en scoorden beide teams 5 keer.

Wat de cijfers zeggen

Ons model ziet Vasco da Gama als lichte favoriet: Internacional 23%, gelijkspel 38%, Vasco da Gama 39%. We verwachten zo'n 2.4 doelpunten (1.0 - 1.4 verwachte goals), met 43% voor meer dan 2,5 goals en 47% voor beide teams scoren.

Onderlinge duels

28/11/2025Vasco da Gama5-1Internacional
27/07/2025Internacional1-1Vasco da Gama
21/11/2024Vasco da Gama0-1Internacional
07/07/2024Internacional1-2Vasco da Gama
27/10/2023Vasco da Gama1-2Internacional
11/06/2023Internacional2-1Vasco da Gama

Stand Brasileirão

#TeamGSWGVDSPtn
1Flamengo logoFlamengo301974+3364
2Palmeiras logoPalmeiras301893+3063
3Athletico Paranaense logoAthletico Paranaense301587+1453
4Fluminense logoFluminense301497+1151
5Bahia logoBahia3013107+849
6Cruzeiro logoCruzeiro3014610+248
7Atlético Mineiro logoAtlético Mineiro301389+647
8Santos logoSantos3011910+142
9RB Bragantino logoRB Bragantino3011712+340
10São Paulo logoSão Paulo3011613039
11Coritiba logoCoritiba3010911-1039
12Vitória logoVitória3010614-1136
13Botafogo logoBotafogo309912-536
14Vasco da Gama logoVasco da Gama299812-635
15Mirassol logoMirassol308913-1033
16Corinthians logoCorinthians308814-732
17Internacional logoInternacional3071112-532
18Grêmio logoGrêmio3071013-831
19Remo logoRemo3051015-1525
20Chapecoense logoChapecoense293917-3118

Internacional - Vasco da Gama: FAQ

Wie is favoriet in Internacional - Vasco da Gama?

+

Vasco da Gama is favoriet. Ons model geeft Internacional 23% kans op winst, Vasco da Gama 39% en het gelijkspel 38%.

Scoren beide teams in Internacional - Vasco da Gama?

+

We schatten 'beide teams scoren' op 47%, dus het is bijna kop of munt.

Hoe laat begint Internacional - Vasco da Gama?

+

Internacional - Vasco da Gama begint om 21:30 UTC op zaterdag 16 mei 2026 in Estádio Beira-Rio, Porto Alegre.

Meer Brasileirão voorspellingen

Alles bekijken

Andere topwedstrijden

Alles bekijken