Oh My Tip
Veikkausliiga· Championship Group - 27· Veritas Stadium
Inter Turku logoInter Turku
DWWLW
KuPS logoKuPS
LWDDL

1-0

EINDE

Inter Turku - KuPS: voorspelling & wedtip

zondag 11 oktober 2026 · Aftrap

Voor deze wedstrijd is voor de aftrap geen tip gepubliceerd.

Toevoegen aan Mijn Teams

Kies de teams en competities die je leuk vindt. We slaan ze op dit apparaat op, geen registratie nodig.

Fanpoll

Stemmen gesloten bij de aftrap

Wie wint er?

Stemmen: 0
✓ Ons model had gelijk

Hoeveel doelpunten?

Stemmen: 0
✓ Ons model had gelijk

Kansen van de wedstrijd

41%Inter Turku
30%Gelijkspel
28%KuPS
Meer dan 2,5 goals43%
Minder dan 2,5 goals57%
Beide teams scoren49%
Minstens één team houdt de nul51%

Meer tips voor Inter Turku - KuPS

SelectieKansFaire quoteringBeste quotering
AH1 +1.5Inter Turku +1,5 (Aziatische handicap)90%1.121.04
AH2 +1.5KuPS +1,5 (Aziatische handicap)79%1.271.17
U3.5Minder dan 3,5 goals76%1.311.18
1XInter Turku of gelijkspel72%1.401.30
X2KuPS of gelijkspel59%1.701.66
U2.5Minder dan 2,5 goals57%1.751.63
BTS NeeNiet beide teams scoren51%1.961.80
BTS JaBeide teams scoren49%2.041.91
O2.5Meer dan 2,5 goals43%2.332.19
1Inter Turku wint41%2.422.27
XGelijkspel30%3.313.25
2KuPS wint28%3.523.36
O3.5Meer dan 3,5 goals24%4.213.84
AH1 -1.5Inter Turku -1,5 (Aziatische handicap)21%4.744.05
AH2 -1.5KuPS -1,5 (Aziatische handicap)10%9.547.10

Inter Turku - KuPS quoteringen vergelijken

Beste quotering per markt gemarkeerd.

Bookmaker1X2O2.5U2.5BTS JaBTS Nee
William Hill2.203.003.30--1.911.80
1xBet2.153.253.362.191.631.901.80
Dafabet2.273.203.35----
Bet3652.153.203.252.151.671.951.80
Marathonbet2.133.253.352.191.631.901.78
Betfair2.102.903.202.201.601.831.83
BetVictor2.153.133.252.091.641.851.83
Pinnacle2.293.223.482.261.69--
SBO2.153.073.122.281.62--
Betano2.203.253.252.181.671.881.82

Inter Turku - KuPS: voorbeschouwing & analyse

Voorbeschouwing

Inter Turku ontvangt KuPS in de Veikkausliiga (Championship Group - 27) in Veritas Stadium op zondag 11 oktober 2026, de aftrap is om 12:00 UTC. Dit is onze volledige voorspelling, gebaseerd op quoteringen, actuele vorm en onderlinge duels.

Vorm van de teams

Inter Turku presteert wisselvallig: 3 zeges, 1 gelijk en 1 nederlaag in de laatste 5 wedstrijden, met 4 goals voor en 2 tegen. Laatste wedstrijd: 0-0 uit tegen Gnistan (gelijk). In de stand staat de ploeg op plaats 2 met 42 punten uit 22 wedstrijden. KuPS presteert wisselvallig: 1 zege, 2 gelijk en 2 nederlagen in de laatste 5 wedstrijden, met 3 goals voor en 3 tegen. Laatste wedstrijd: 0-1 thuis tegen AC Oulu (verlies). In de stand staat de ploeg op plaats 1 met 43 punten uit 22 wedstrijden.

Onderlinge duels

In de laatste 6 onderlinge duels won Inter Turku 1 keer, KuPS 3 keer en eindigde het 2 keer gelijk. Gemiddeld vielen er 2.7 doelpunten en scoorden beide teams 4 keer.

Wat de cijfers zeggen

Ons model ziet Inter Turku als lichte favoriet: Inter Turku 41%, gelijkspel 30%, KuPS 28%. We verwachten zo'n 2.4 doelpunten (1.4 - 1.0 verwachte goals), met 43% voor meer dan 2,5 goals en 49% voor beide teams scoren.

Recente vorm

Inter Turku logoInter Turku
DWWLW
  • 7 oktUGnistan0-0
  • 18 sepUAC Oulu1-0
  • 14 sepTVPS1-0
  • 9 sepUHJK Helsinki1-2
  • 5 sepTHJK Helsinki1-0
KuPS logoKuPS
LWDDL
  • 8 oktTAC Oulu0-1
  • 19 sepUVPS2-0
  • 13 sepTHJK Helsinki0-0
  • 8 sepUGnistan1-1
  • 31 augUInter Turku0-1

Onderlinge duels

31/08/2026Inter Turku1-0KuPS
30/05/2026KuPS1-1Inter Turku
02/11/2025KuPS3-2Inter Turku
05/10/2025Inter Turku0-3KuPS
17/08/2025KuPS2-1Inter Turku
05/04/2025Inter Turku1-1KuPS

Stand Veikkausliiga

#TeamGSWGVDSPtn
1KuPS logoKuPS221273+1543
2Inter Turku logoInter Turku221192+1342
3HJK Helsinki logoHJK Helsinki221147+937
4Gnistan logoGnistan221066+736
5AC Oulu logoAC Oulu221048034
6VPS logoVPS22967+733
7Lahti logoLahti22958+732
8TPS Turku logoTPS Turku22877+531
9Ilves logoIlves227411-325
10SJK logoSJK224711-819
11FF Jaro logoFF Jaro223613-2615
12Mariehamn logoMariehamn223514-2614

Inter Turku - KuPS: FAQ

Wie is favoriet in Inter Turku - KuPS?

+

Inter Turku is favoriet. Ons model geeft Inter Turku 41% kans op winst, KuPS 28% en het gelijkspel 30%.

Scoren beide teams in Inter Turku - KuPS?

+

We schatten 'beide teams scoren' op 49%, dus het is bijna kop of munt.

Hoe laat begint Inter Turku - KuPS?

+

Inter Turku - KuPS begint om 12:00 UTC op zondag 11 oktober 2026 in Veritas Stadium, Turku.

Andere topwedstrijden

Alles bekijken