Oh My Tip
Ligat Ha'Al· Relegation Group - 33· Teddy Stadium
Hapoel Katamon logoHapoel Katamon
Bnei Sachnin logoBnei Sachnin

1-0

EINDE

Hapoel Katamon - Bnei Sachnin: voorspelling & wedtip

zondag 10 mei 2026 · Aftrap

Voor deze wedstrijd is voor de aftrap geen tip gepubliceerd.

Toevoegen aan Mijn Teams

Kies de teams en competities die je leuk vindt. We slaan ze op dit apparaat op, geen registratie nodig.

Fanpoll

Stemmen gesloten bij de aftrap

Wie wint er?

Stemmen: 0
✓ Ons model had gelijk

Hoeveel doelpunten?

Stemmen: 0
✓ Ons model had gelijk

Kansen van de wedstrijd

44%Hapoel Katamon
38%Gelijkspel
18%Bnei Sachnin
Meer dan 2,5 goals24%
Minder dan 2,5 goals76%
Beide teams scoren30%
Minstens één team houdt de nul70%

Er zijn nog geen quoteringen. Deze cijfers komen uit ons statistisch model en worden bijgewerkt zodra de markt opent.

Meer tips voor Hapoel Katamon - Bnei Sachnin

SelectieKansFaire quoteringBeste quotering
AH1 +1.5Hapoel Katamon +1,5 (Aziatische handicap)95%1.06-
U3.5Minder dan 3,5 goals91%1.10-
1XHapoel Katamon of gelijkspel82%1.23-
AH2 +1.5Bnei Sachnin +1,5 (Aziatische handicap)80%1.24-
U2.5Minder dan 2,5 goals76%1.32-
BTS NeeNiet beide teams scoren70%1.44-
X2Bnei Sachnin of gelijkspel56%1.78-
1Hapoel Katamon wint44%2.28-
XGelijkspel38%2.65-
BTS JaBeide teams scoren30%3.29-
O2.5Meer dan 2,5 goals24%4.12-
AH1 -1.5Hapoel Katamon -1,5 (Aziatische handicap)20%5.12-
2Bnei Sachnin wint18%5.43-
O3.5Meer dan 3,5 goals9%10.73-
AH2 -1.5Bnei Sachnin -1,5 (Aziatische handicap)5%19.17-

Hapoel Katamon - Bnei Sachnin: voorbeschouwing & analyse

Voorbeschouwing

Hapoel Katamon ontvangt Bnei Sachnin in de Ligat Ha'Al (Relegation Group - 33) in Teddy Stadium op zondag 10 mei 2026, de aftrap is om 17:00 UTC. Dit is onze volledige voorspelling, gebaseerd op quoteringen, actuele vorm en onderlinge duels.

Onderlinge duels

In de laatste 6 onderlinge duels won Hapoel Katamon 3 keer, Bnei Sachnin 0 keer en eindigde het 3 keer gelijk. Gemiddeld vielen er 1.3 doelpunten en scoorden beide teams 1 keer.

Wat de cijfers zeggen

Ons model ziet Hapoel Katamon als lichte favoriet: Hapoel Katamon 44%, gelijkspel 38%, Bnei Sachnin 18%. We verwachten zo'n 1.7 doelpunten (1.1 - 0.6 verwachte goals), met 24% voor meer dan 2,5 goals en 30% voor beide teams scoren.

Onderlinge duels

31/01/2026Bnei Sachnin0-0Hapoel Katamon
25/10/2025Hapoel Katamon0-0Bnei Sachnin
15/03/2025Hapoel Katamon4-1Bnei Sachnin
08/03/2025Bnei Sachnin0-2Hapoel Katamon
08/12/2024Hapoel Katamon1-0Bnei Sachnin
13/01/2024Hapoel Katamon0-0Bnei Sachnin

Stand Ligat Ha'Al

#TeamGSWGVDSPtn
1Maccabi Netanja logoMaccabi Netanja3314613-448
2Ironi Kirjat Sjmona logoIroni Kirjat Sjmona3311715-340
3Ironi Tiberias logoIroni Tiberias3312813-1136
4Hapoel Haifa logoHapoel Haifa3381015-1234
5Bnei Sachnin logoBnei Sachnin3381015-2134
6Hapoel Katamon logoHapoel Katamon3371016-1731
7Ashdod logoAshdod3361017-2428
8Maccabi Bnei Reineh logoMaccabi Bnei Reineh336423-4322

Hapoel Katamon - Bnei Sachnin: FAQ

Wie is favoriet in Hapoel Katamon - Bnei Sachnin?

+

Hapoel Katamon is favoriet. Ons model geeft Hapoel Katamon 44% kans op winst, Bnei Sachnin 18% en het gelijkspel 38%.

Scoren beide teams in Hapoel Katamon - Bnei Sachnin?

+

We schatten 'beide teams scoren' op 30%, dus 'Nee' is de betere keuze.

Hoe laat begint Hapoel Katamon - Bnei Sachnin?

+

Hapoel Katamon - Bnei Sachnin begint om 17:00 UTC op zondag 10 mei 2026 in Teddy Stadium, Jerusalem.

Meer Ligat Ha'Al voorspellingen

Alles bekijken

Andere topwedstrijden