Oh My Tip
La Liga· Regular Season - 4· Coliseum
Getafe logoGetafe
L
Celta Vigo logoCelta Vigo

1-1

EINDE

Getafe - Celta Vigo: voorspelling & wedtip

maandag 7 september 2026 · Aftrap

Voor deze wedstrijd is voor de aftrap geen tip gepubliceerd.

Toevoegen aan Mijn Teams

Kies de teams en competities die je leuk vindt. We slaan ze op dit apparaat op, geen registratie nodig.

Fanpoll

Stemmen gesloten bij de aftrap

Wie wint er?

Stemmen: 0
✕ Ons model zat ernaast

Hoeveel doelpunten?

Stemmen: 0
✓ Ons model had gelijk

Kansen van de wedstrijd

44%Getafe
38%Gelijkspel
18%Celta Vigo
Meer dan 2,5 goals22%
Minder dan 2,5 goals78%
Beide teams scoren28%
Minstens één team houdt de nul72%

Er zijn nog geen quoteringen. Deze cijfers komen uit ons statistisch model en worden bijgewerkt zodra de markt opent.

Meer tips voor Getafe - Celta Vigo

SelectieKansFaire quoteringBeste quotering
AH1 +1.5Getafe +1,5 (Aziatische handicap)95%1.05-
U3.5Minder dan 3,5 goals92%1.09-
AH2 +1.5Celta Vigo +1,5 (Aziatische handicap)82%1.22-
1XGetafe of gelijkspel82%1.23-
U2.5Minder dan 2,5 goals78%1.28-
BTS NeeNiet beide teams scoren72%1.39-
X2Celta Vigo of gelijkspel56%1.78-
1Getafe wint44%2.28-
XGelijkspel38%2.65-
BTS JaBeide teams scoren28%3.56-
O2.5Meer dan 2,5 goals22%4.62-
2Celta Vigo wint18%5.43-
AH1 -1.5Getafe -1,5 (Aziatische handicap)18%5.47-
O3.5Meer dan 3,5 goals8%12.69-
AH2 -1.5Celta Vigo -1,5 (Aziatische handicap)5%20.29-

Getafe - Celta Vigo: voorbeschouwing & analyse

Voorbeschouwing

Getafe ontvangt Celta Vigo in de La Liga (Regular Season - 4) in Coliseum op maandag 7 september 2026, de aftrap is om 17:00 UTC. Dit is onze volledige voorspelling, gebaseerd op quoteringen, actuele vorm en onderlinge duels.

Vorm van de teams

Getafe presteert wisselvallig: 0 zeges, 0 gelijk en 1 nederlaag in de laatste 1 wedstrijden, met 0 goals voor en 1 tegen. Laatste wedstrijd: 0-1 uit tegen Osasuna (verlies). In de stand staat de ploeg op plaats 14 met 8 punten uit 8 wedstrijden.

Onderlinge duels

In de laatste 6 onderlinge duels won Getafe 2 keer, Celta Vigo 2 keer en eindigde het 2 keer gelijk. Gemiddeld vielen er 2.5 doelpunten en scoorden beide teams 3 keer.

Wat de cijfers zeggen

Ons model ziet Getafe als lichte favoriet: Getafe 44%, gelijkspel 38%, Celta Vigo 18%. We verwachten zo'n 1.6 doelpunten (1.0 - 0.6 verwachte goals), met 22% voor meer dan 2,5 goals en 28% voor beide teams scoren.

Recente vorm

Getafe logoGetafe
L
  • 31 augUOsasuna0-1
Celta Vigo logoCelta Vigo

    Onderlinge duels

    01/02/2026Getafe0-0Celta Vigo
    17/08/2025Celta Vigo0-2Getafe
    24/05/2025Getafe1-2Celta Vigo
    04/11/2024Celta Vigo1-0Getafe
    11/02/2024Getafe3-2Celta Vigo
    08/10/2023Celta Vigo2-2Getafe

    Stand La Liga

    #TeamGSWGVDSPtn
    1Barcelona logoBarcelona8800+2724
    2Atlético Madrid logoAtlético Madrid8611+1019
    3Real Betis logoReal Betis8611+519
    4Real Madrid logoReal Madrid8602+1118
    5Sevilla logoSevilla8422+114
    6Real Sociedad logoReal Sociedad8413-313
    7Alavés logoAlavés8323+411
    8Deportivo La Coruña logoDeportivo La Coruña8242+110
    9Celta Vigo logoCelta Vigo8152+28
    10Athletic Bilbao logoAthletic Bilbao6222+18
    11Villarreal logoVillarreal822408
    12Espanyol logoEspanyol822408
    13Rayo Vallecano logoRayo Vallecano7223-58
    14Getafe logoGetafe8224-68
    15Racing Santander logoRacing Santander8224-108
    16Osasuna logoOsasuna8224-108
    17Levante logoLevante7133-46
    18Elche logoElche8134-66
    19Valencia logoValencia8125-95
    20Málaga logoMálaga8044-94

    Getafe - Celta Vigo: FAQ

    Wie is favoriet in Getafe - Celta Vigo?

    +

    Getafe is favoriet. Ons model geeft Getafe 44% kans op winst, Celta Vigo 18% en het gelijkspel 38%.

    Scoren beide teams in Getafe - Celta Vigo?

    +

    We schatten 'beide teams scoren' op 28%, dus 'Nee' is de betere keuze.

    Hoe laat begint Getafe - Celta Vigo?

    +

    Getafe - Celta Vigo begint om 17:00 UTC op maandag 7 september 2026 in Coliseum, Getafe.

    Meer La Liga voorspellingen

    Alles bekijken

    Andere topwedstrijden