Oh My Tip
Super Lig· Regular Season - 30· Chobani Stadium Fenerbahce Sukru Saracoglu
Fenerbahçe logoFenerbahçe
Rizespor logoRizespor

2-2

EINDE

Fenerbahçe - Rizespor: voorspelling & wedtip

vrijdag 17 april 2026 · Aftrap

Voor deze wedstrijd is voor de aftrap geen tip gepubliceerd.

Toevoegen aan Mijn Teams

Kies de teams en competities die je leuk vindt. We slaan ze op dit apparaat op, geen registratie nodig.

Fanpoll

Stemmen gesloten bij de aftrap

Wie wint er?

Stemmen: 0
✕ Ons model zat ernaast

Hoeveel doelpunten?

Stemmen: 0
✓ Ons model had gelijk

Kansen van de wedstrijd

44%Fenerbahçe
38%Gelijkspel
18%Rizespor
Meer dan 2,5 goals58%
Minder dan 2,5 goals42%
Beide teams scoren56%
Minstens één team houdt de nul44%

Er zijn nog geen quoteringen. Deze cijfers komen uit ons statistisch model en worden bijgewerkt zodra de markt opent.

Meer tips voor Fenerbahçe - Rizespor

SelectieKansFaire quoteringBeste quotering
AH1 +1.5Fenerbahçe +1,5 (Aziatische handicap)92%1.08-
1XFenerbahçe of gelijkspel82%1.23-
AH2 +1.5Rizespor +1,5 (Aziatische handicap)67%1.50-
U3.5Minder dan 3,5 goals65%1.55-
O2.5Meer dan 2,5 goals58%1.73-
BTS JaBeide teams scoren56%1.77-
X2Rizespor of gelijkspel56%1.78-
1Fenerbahçe wint44%2.28-
BTS NeeNiet beide teams scoren44%2.29-
U2.5Minder dan 2,5 goals42%2.36-
XGelijkspel38%2.65-
O3.5Meer dan 3,5 goals35%2.83-
AH1 -1.5Fenerbahçe -1,5 (Aziatische handicap)33%3.00-
2Rizespor wint18%5.43-
AH2 -1.5Rizespor -1,5 (Aziatische handicap)8%12.88-

Fenerbahçe - Rizespor: voorbeschouwing & analyse

Voorbeschouwing

Fenerbahçe ontvangt Rizespor in de Super Lig (Regular Season - 30) in Chobani Stadium Fenerbahce Sukru Saracoglu op vrijdag 17 april 2026, de aftrap is om 17:00 UTC. Dit is onze volledige voorspelling, gebaseerd op quoteringen, actuele vorm en onderlinge duels.

Onderlinge duels

In de laatste 6 onderlinge duels won Fenerbahçe 6 keer, Rizespor 0 keer en eindigde het 0 keer gelijk. Gemiddeld vielen er 4.8 doelpunten en scoorden beide teams 4 keer.

Wat de cijfers zeggen

Ons model ziet Fenerbahçe als lichte favoriet: Fenerbahçe 44%, gelijkspel 38%, Rizespor 18%. We verwachten zo'n 3.0 doelpunten (1.9 - 1.1 verwachte goals), met 58% voor meer dan 2,5 goals en 56% voor beide teams scoren.

Onderlinge duels

23/11/2025Rizespor2-5Fenerbahçe
02/02/2025Fenerbahçe3-2Rizespor
25/08/2024Rizespor0-5Fenerbahçe
17/02/2024Rizespor1-3Fenerbahçe
01/10/2023Fenerbahçe5-0Rizespor
19/01/2023Fenerbahçe2-1Rizespor

Stand Super Lig

#TeamGSWGVDSPtn
1Galatasaray logoGalatasaray342455+4777
2Fenerbahçe logoFenerbahçe3421112+4074
3Trabzonspor logoTrabzonspor342095+2269
4Beşiktaş logoBeşiktaş341798+1960
5Başakşehir logoBaşakşehir341699+2357
6Göztepe logoGöztepe3414137+1055
7Samsunspor logoSamsunspor3413129+151
8Rizespor logoRizespor34101113-641
9Konyaspor logoKonyaspor34101014-740
10Kocaelispor logoKocaelispor3491015-1237
11Alanyaspor logoAlanyaspor3471611037
12Gaziantep FK logoGaziantep FK3491015-1537
13Kasımpaşa logoKasımpaşa3481115-1635
14Gençlerbirliği logoGençlerbirliği349718-1134
15Eyüpspor logoEyüpspor348917-1533
16Antalyaspor logoAntalyaspor348818-2232
17Kayserispor logoKayserispor3461216-3530
18Fatih Karagümrük logoFatih Karagümrük348620-2330

Fenerbahçe - Rizespor: FAQ

Wie is favoriet in Fenerbahçe - Rizespor?

+

Fenerbahçe is favoriet. Ons model geeft Fenerbahçe 44% kans op winst, Rizespor 18% en het gelijkspel 38%.

Scoren beide teams in Fenerbahçe - Rizespor?

+

We schatten 'beide teams scoren' op 56%, dus 'Ja' is waarschijnlijk.

Hoe laat begint Fenerbahçe - Rizespor?

+

Fenerbahçe - Rizespor begint om 17:00 UTC op vrijdag 17 april 2026 in Chobani Stadium Fenerbahce Sukru Saracoglu, Istanbul.

Meer Super Lig voorspellingen

Alles bekijken

Andere topwedstrijden