Oh My Tip
Europa League· Play-offs· Mikheil Meskhi Stadium
FC Iberia 1999 logoFC Iberia 1999
Jagiellonia logoJagiellonia

1-2

EINDE

FC Iberia 1999 - Jagiellonia: voorspelling & wedtip

donderdag 27 augustus 2026 · Aftrap

Voor deze wedstrijd is voor de aftrap geen tip gepubliceerd.

Toevoegen aan Mijn Teams

Kies de teams en competities die je leuk vindt. We slaan ze op dit apparaat op, geen registratie nodig.

Fanpoll

Stemmen gesloten bij de aftrap

Wie wint er?

Stemmen: 0
✓ Ons model had gelijk

Hoeveel doelpunten?

Stemmen: 0
✓ Ons model had gelijk

Kansen van de wedstrijd

23%FC Iberia 1999
38%Gelijkspel
39%Jagiellonia
Meer dan 2,5 goals51%
Minder dan 2,5 goals49%
Beide teams scoren53%
Minstens één team houdt de nul47%

Er zijn nog geen quoteringen. Deze cijfers komen uit ons statistisch model en worden bijgewerkt zodra de markt opent.

Meer tips voor FC Iberia 1999 - Jagiellonia

SelectieKansFaire quoteringBeste quotering
AH2 +1.5Jagiellonia +1,5 (Aziatische handicap)90%1.11-
X2Jagiellonia of gelijkspel77%1.30-
AH1 +1.5FC Iberia 1999 +1,5 (Aziatische handicap)75%1.34-
U3.5Minder dan 3,5 goals71%1.40-
1XFC Iberia 1999 of gelijkspel61%1.65-
BTS JaBeide teams scoren53%1.88-
O2.5Meer dan 2,5 goals51%1.97-
U2.5Minder dan 2,5 goals49%2.03-
BTS NeeNiet beide teams scoren47%2.14-
2Jagiellonia wint39%2.54-
XGelijkspel38%2.65-
O3.5Meer dan 3,5 goals29%3.50-
AH2 -1.5Jagiellonia -1,5 (Aziatische handicap)25%3.94-
1FC Iberia 1999 wint23%4.39-
AH1 -1.5FC Iberia 1999 -1,5 (Aziatische handicap)10%9.88-

FC Iberia 1999 - Jagiellonia: voorbeschouwing & analyse

Voorbeschouwing

FC Iberia 1999 ontvangt Jagiellonia in de Europa League (Play-offs) in Mikheil Meskhi Stadium op donderdag 27 augustus 2026, de aftrap is om 16:00 UTC. Dit is onze volledige voorspelling, gebaseerd op quoteringen, actuele vorm en onderlinge duels.

Onderlinge duels

In de laatste 1 onderlinge duels won FC Iberia 1999 0 keer, Jagiellonia 1 keer en eindigde het 0 keer gelijk. Gemiddeld vielen er 4.0 doelpunten en scoorden beide teams 0 keer.

Wat de cijfers zeggen

Ons model ziet Jagiellonia als lichte favoriet: FC Iberia 1999 23%, gelijkspel 38%, Jagiellonia 39%. We verwachten zo'n 2.7 doelpunten (1.1 - 1.6 verwachte goals), met 51% voor meer dan 2,5 goals en 53% voor beide teams scoren.

Onderlinge duels

20/08/2026Jagiellonia4-0FC Iberia 1999

Stand Europa League

#TeamGSWGVDSPtn
1Juventus logoJuventus1100+53
2Crystal Palace logoCrystal Palace1100+43
3Sparta Praag logoSparta Praag1100+33
4Beşiktaş logoBeşiktaş1100+33
19Dinamo Zagreb logoDinamo Zagreb101001
20Hapoel Beër Sjeva logoHapoel Beër Sjeva101001
21Jagiellonia logoJagiellonia1001-10
22Real Sociedad logoReal Sociedad1001-10
23Anderlecht logoAnderlecht1001-10

FC Iberia 1999 - Jagiellonia: FAQ

Wie is favoriet in FC Iberia 1999 - Jagiellonia?

+

Jagiellonia is favoriet. Ons model geeft FC Iberia 1999 23% kans op winst, Jagiellonia 39% en het gelijkspel 38%.

Scoren beide teams in FC Iberia 1999 - Jagiellonia?

+

We schatten 'beide teams scoren' op 53%, dus het is bijna kop of munt.

Hoe laat begint FC Iberia 1999 - Jagiellonia?

+

FC Iberia 1999 - Jagiellonia begint om 16:00 UTC op donderdag 27 augustus 2026 in Mikheil Meskhi Stadium, Tbilisi.

Meer Europa League voorspellingen

Alles bekijken

Andere topwedstrijden

Alles bekijken