Oh My Tip
Zwitserse Super League· Regular Season - 7· Stadion Wankdorf
Young Boys logoYoung Boys
W
FC Luzern logoFC Luzern
W

3-3

EINDE

Young Boys - FC Luzern: voorspelling & wedtip

zaterdag 5 september 2026 · Aftrap

Voor deze wedstrijd is voor de aftrap geen tip gepubliceerd.

Toevoegen aan Mijn Teams

Kies de teams en competities die je leuk vindt. We slaan ze op dit apparaat op, geen registratie nodig.

Fanpoll

Stemmen gesloten bij de aftrap

Wie wint er?

Stemmen: 0
✕ Ons model zat ernaast

Hoeveel doelpunten?

Stemmen: 0
✓ Ons model had gelijk

Kansen van de wedstrijd

44%Young Boys
38%Gelijkspel
18%FC Luzern
Meer dan 2,5 goals73%
Minder dan 2,5 goals27%
Beide teams scoren68%
Minstens één team houdt de nul32%

Er zijn nog geen quoteringen. Deze cijfers komen uit ons statistisch model en worden bijgewerkt zodra de markt opent.

Meer tips voor Young Boys - FC Luzern

SelectieKansFaire quoteringBeste quotering
AH1 +1.5Young Boys +1,5 (Aziatische handicap)91%1.09-
1XYoung Boys of gelijkspel82%1.23-
O2.5Meer dan 2,5 goals73%1.37-
BTS JaBeide teams scoren68%1.47-
AH2 +1.5FC Luzern +1,5 (Aziatische handicap)60%1.66-
X2FC Luzern of gelijkspel56%1.78-
O3.5Meer dan 3,5 goals53%1.90-
U3.5Minder dan 3,5 goals47%2.11-
1Young Boys wint44%2.28-
AH1 -1.5Young Boys -1,5 (Aziatische handicap)40%2.52-
XGelijkspel38%2.65-
BTS NeeNiet beide teams scoren32%3.13-
U2.5Minder dan 2,5 goals27%3.72-
2FC Luzern wint18%5.43-
AH2 -1.5FC Luzern -1,5 (Aziatische handicap)9%11.74-

Young Boys - FC Luzern: voorbeschouwing & analyse

Voorbeschouwing

Young Boys ontvangt FC Luzern in de Zwitserse Super League (Regular Season - 7) in Stadion Wankdorf op zaterdag 5 september 2026, de aftrap is om 16:00 UTC. Dit is onze volledige voorspelling, gebaseerd op quoteringen, actuele vorm en onderlinge duels.

Vorm van de teams

Young Boys presteert wisselvallig: 1 zege, 0 gelijk en 0 nederlagen in de laatste 1 wedstrijden, met 4 goals voor en 2 tegen. Laatste wedstrijd: 4-2 uit tegen FC Zürich (winst). In de stand staat de ploeg op plaats 2 met 22 punten uit 10 wedstrijden. FC Luzern presteert wisselvallig: 1 zege, 0 gelijk en 0 nederlagen in de laatste 1 wedstrijden, met 2 goals voor en 1 tegen. Laatste wedstrijd: 2-1 thuis tegen FC Vaduz (winst). In de stand staat de ploeg op plaats 8 met 12 punten uit 10 wedstrijden.

Onderlinge duels

In de laatste 6 onderlinge duels won Young Boys 4 keer, FC Luzern 1 keer en eindigde het 1 keer gelijk. Gemiddeld vielen er 3.0 doelpunten en scoorden beide teams 4 keer.

Wat de cijfers zeggen

Ons model ziet Young Boys als lichte favoriet: Young Boys 44%, gelijkspel 38%, FC Luzern 18%. We verwachten zo'n 3.8 doelpunten (2.4 - 1.4 verwachte goals), met 73% voor meer dan 2,5 goals en 68% voor beide teams scoren.

Recente vorm

Young Boys logoYoung Boys
W
  • 1 sepUFC Zürich4-2
FC Luzern logoFC Luzern
W
  • 2 sepTFC Vaduz2-1

Onderlinge duels

04/03/2026FC Luzern1-2Young Boys
14/12/2025Young Boys2-0FC Luzern
14/09/2025FC Luzern1-2Young Boys
15/05/2025Young Boys2-1FC Luzern
13/04/2025FC Luzern5-0Young Boys
23/11/2024FC Luzern1-1Young Boys

Stand Zwitserse Super League

#TeamGSWGVDSPtn
1FC Lugano logoFC Lugano10910+2428
2Young Boys logoYoung Boys10640+1522
3FC Sion logoFC Sion10613+619
4FC St. Gallen logoFC St. Gallen10514-216
5FC Zürich logoFC Zürich10424-414
6Servette FC logoServette FC10415+113
7FC Basel logoFC Basel10415-313
8FC Luzern logoFC Luzern10334-512
9FC Thun logoFC Thun10316-1010
10FC Vaduz logoFC Vaduz1030709
11Grasshoppers logoGrasshoppers10226-138
12Lausanne logoLausanne10136-96

Young Boys - FC Luzern: FAQ

Wie is favoriet in Young Boys - FC Luzern?

+

Young Boys is favoriet. Ons model geeft Young Boys 44% kans op winst, FC Luzern 18% en het gelijkspel 38%.

Scoren beide teams in Young Boys - FC Luzern?

+

We schatten 'beide teams scoren' op 68%, dus 'Ja' is waarschijnlijk.

Hoe laat begint Young Boys - FC Luzern?

+

Young Boys - FC Luzern begint om 16:00 UTC op zaterdag 5 september 2026 in Stadion Wankdorf, Bern.

Meer Zwitserse Super League voorspellingen

Alles bekijken

Andere topwedstrijden