Oh My Tip
Deense Superliga· Regular Season - 10· Brøndby Stadion
Brøndby logoBrøndby
DLWLL
Lyngby logoLyngby
LLDWW

5-2

EINDE

Brøndby - Lyngby: voorspelling & wedtip

zondag 11 oktober 2026 · Aftrap

Voor deze wedstrijd is voor de aftrap geen tip gepubliceerd.

Toevoegen aan Mijn Teams

Kies de teams en competities die je leuk vindt. We slaan ze op dit apparaat op, geen registratie nodig.

Fanpoll

Stemmen gesloten bij de aftrap

Wie wint er?

Stemmen: 0
✓ Ons model had gelijk

Hoeveel doelpunten?

Stemmen: 0
✓ Ons model had gelijk

Kansen van de wedstrijd

53%Brøndby
25%Gelijkspel
22%Lyngby
Meer dan 2,5 goals60%
Minder dan 2,5 goals40%
Beide teams scoren59%
Minstens één team houdt de nul41%

Meer tips voor Brøndby - Lyngby

SelectieKansFaire quoteringBeste quotering
AH1 +1.5Brøndby +1,5 (Aziatische handicap)94%1.071.03
1XBrøndby of gelijkspel78%1.281.18
AH2 +1.5Lyngby +1,5 (Aziatische handicap)62%1.621.37
U3.5Minder dan 3,5 goals61%1.641.48
O2.5Meer dan 2,5 goals60%1.661.56
BTS JaBeide teams scoren59%1.691.57
1Brøndby wint53%1.891.70
X2Lyngby of gelijkspel47%2.122.15
BTS NeeNiet beide teams scoren41%2.452.28
U2.5Minder dan 2,5 goals40%2.512.33
O3.5Meer dan 3,5 goals39%2.572.33
AH1 -1.5Brøndby -1,5 (Aziatische handicap)38%2.622.67
XGelijkspel25%3.994.10
2Lyngby wint22%4.534.60
AH2 -1.5Lyngby -1,5 (Aziatische handicap)6%15.878.10

Brøndby - Lyngby quoteringen vergelijken

Beste quotering per markt gemarkeerd.

Bookmaker1X2O2.5U2.5BTS JaBTS Nee
William Hill1.653.904.40--1.572.25
1xBet1.684.104.361.562.331.562.28
Dafabet1.704.104.60----
Bet3651.673.805.001.572.351.572.25
Marathonbet1.664.104.401.562.331.562.24
Betfair1.624.104.601.502.401.572.25
BetVictor1.653.904.331.542.261.532.30
Pinnacle1.684.354.711.592.46--
SBO1.653.784.24----
Betano1.723.954.601.622.371.572.30

Brøndby - Lyngby: voorbeschouwing & analyse

Voorbeschouwing

Brøndby ontvangt Lyngby in de Deense Superliga (Regular Season - 10) in Brøndby Stadion op zondag 11 oktober 2026, de aftrap is om 14:00 UTC. Dit is onze volledige voorspelling, gebaseerd op quoteringen, actuele vorm en onderlinge duels.

Vorm van de teams

Brøndby zit in een mindere periode: 1 zege, 1 gelijk en 3 nederlagen in de laatste 5 wedstrijden, met 4 goals voor en 10 tegen. Laatste wedstrijd: 1-1 thuis tegen Sirius (gelijk). In de stand staat de ploeg op plaats 5 met 16 punten uit 10 wedstrijden. Lyngby presteert wisselvallig: 2 zeges, 1 gelijk en 2 nederlagen in de laatste 5 wedstrijden, met 8 goals voor en 9 tegen. Laatste wedstrijd: 3-4 thuis tegen Hvidovre (verlies). In de stand staat de ploeg op plaats 11 met 7 punten uit 10 wedstrijden.

Onderlinge duels

In de laatste 6 onderlinge duels won Brøndby 2 keer, Lyngby 1 keer en eindigde het 3 keer gelijk. Gemiddeld vielen er 3.3 doelpunten en scoorden beide teams 3 keer.

Wat de cijfers zeggen

Ons model ziet Brøndby als favoriet: Brøndby 53%, gelijkspel 25%, Lyngby 22%. We verwachten zo'n 3.1 doelpunten (2.1 - 1.0 verwachte goals), met 60% voor meer dan 2,5 goals en 59% voor beide teams scoren.

Recente vorm

Brøndby logoBrøndby
DLWLL
  • 2 oktTSirius1-1
  • 20 sepTFC Kopenhagen0-1
  • 17 sepUVejle2-1
  • 14 sepUFC Midtjylland1-4
  • 6 sepTRanders FC0-3
Lyngby logoLyngby
LLDWW
  • 3 oktTHvidovre3-4
  • 18 sepTSilkeborg0-4
  • 13 sepTSønderjyske1-1
  • 9 sepUVSK Århus2-0
  • 4 sepUViborg2-0

Onderlinge duels

03/03/2025Brøndby1-1Lyngby
04/08/2024Lyngby0-2Brøndby
26/11/2023Lyngby3-3Brøndby
13/08/2023Brøndby3-0Lyngby
05/03/2023Lyngby1-0Brøndby
02/10/2022Brøndby3-3Lyngby

Stand Deense Superliga

#TeamGSWGVDSPtn
1FC Kopenhagen logoFC Kopenhagen10802+1424
2FC Midtjylland logoFC Midtjylland10640+922
3Viborg logoViborg10622+920
4FC Nordsjælland logoFC Nordsjælland10532+418
5Brøndby logoBrøndby10514016
6AC Horsens logoAC Horsens10334-112
7Silkeborg logoSilkeborg10253011
8Randers FC logoRanders FC10316-510
9Odense logoOdense10244-610
10AGF logoAGF10154-38
11Lyngby logoLyngby10145-97
12Sønderjyske logoSønderjyske10127-125

Brøndby - Lyngby: FAQ

Wie is favoriet in Brøndby - Lyngby?

+

Brøndby is favoriet. Ons model geeft Brøndby 53% kans op winst, Lyngby 22% en het gelijkspel 25%.

Scoren beide teams in Brøndby - Lyngby?

+

We schatten 'beide teams scoren' op 59%, dus 'Ja' is waarschijnlijk.

Hoe laat begint Brøndby - Lyngby?

+

Brøndby - Lyngby begint om 14:00 UTC op zondag 11 oktober 2026 in Brøndby Stadion, Copenhagen.

Meer Deense Superliga voorspellingen

Alles bekijken

Andere topwedstrijden

Alles bekijken