Bradford
Stevenage17 okt
Bradford - Stevenage: voorspelling & wedtip
zaterdag 17 oktober 2026 · Aftrap
Onze voorspelling
Minder dan 2,5 goals
18+ · Voorwaarden van toepassing
Verwachte uitslag
1-0
Faire quotering
1.74
Verwachte goals
1.5 - 0.8
Toevoegen aan Mijn Teams
Kies de teams en competities die je leuk vindt. We slaan ze op dit apparaat op, geen registratie nodig.
Fanpoll
Wie wint er?
Stemmen: 0Stem om te zien wat andere fans denken
Hoeveel doelpunten?
Stemmen: 0Stem om te zien wat andere fans denken
Expertanalyse
Bradford vs Stevenage: Onder 2.5 goals bij 1.62
Analyse door Marcus Hale
Bradford City ontvangt Stevenage op 17 oktober in Valley Parade, waarbij de verdedigende consistentie van de thuisploeg een keuze voor Onder 2.5 goals bij beste odds van 1.62 ondersteunt. Bradfords recente resultaten met weinig doelpunten en een verwachte 1-0 uitslag maken dit een zaak voor een gecontroleerde wedstrijd, hoewel Stevenages recente aanvallende productie een duidelijke bedreiging vormt voor de tip.
Vorm en context
Het verdedigende record van Bradford is het sterkste argument voor een wedstrijd met minder doelpunten.
- Bradford staat tweede met 17 punten uit negen wedstrijden in League One.
- Bradfords laatste vijf wedstrijden leverden 8 doelpunten voor en 2 tegen op, met Onder 2.5 goals in 2.
- Stevenage won 4 van hun laatste 5, scoorde 11 doelpunten en kreeg er 4 tegen.
- Stevenage staat negende met 12 punten uit acht wedstrijden, wat hen reden geeft om dit als een competitieve uitwedstrijd te benaderen.
Teamnieuws
Het teamnieuws blijft voorlopig met nog twee dagen tot de aftrap, dus bevestigde afwezigheden zijn belangrijker dan voorspelde selecties.
- Bradford moet het stellen zonder Josh Neufville en Tyreik Wright vanwege blessures, volgens de Yorkshire Post.
- De Yorkshire Post meldde dat manager Michael Duff verwacht te putten uit de selectie die beschikbaar was voor Bradfords vorige wedstrijd.
- Duff heeft aangegeven dat tactische wijzigingen geleidelijk zullen zijn in plaats van een volledige hervorming, volgens de Yorkshire Post.
- Geen enkele blessure of schorsing bij Stevenage is onafhankelijk geverifieerd, wat niet aantoont dat de selectie volledig fit is.
Goals en matchup
Het model wijst op een nipte overwinning voor Bradford in plaats van een open uitwisseling van doelpunten.
- Verwachte goals zijn 1.54 voor Bradford en 0.85 voor Stevenage.
- De meest waarschijnlijke juiste uitslag is Bradford 1-0 Stevenage.
- Het model kent 43% toe aan Over 2.5 goals, wat de kant van de markt met minder doelpunten ondersteunt.
- Beide teams hebben recent aanvallend vermogen getoond, in het bijzonder Stevenage, waarvan de 6-1 overwinning op Walsall een herinnering is aan hun scorend vermogen.
Onderlinge resultaten en eindoordeel
Recente ontmoetingen bieden enige steun voor een spannende wedstrijd, hoewel ze dit keer niet hetzelfde patroon garanderen.
- Stevenage won in april 2026 met 1-0 bij Bradford.
- De ontmoeting in oktober 2025 eindigde in 1-1, waardoor het totaal onder drie doelpunten bleef.
- Bradford hield de nul in hun recente 0-0 gelijkspel tegen Leyton Orient en de 1-0 overwinning op Luton.
- De aanbeveling is Onder 2.5 goals bij 1.62, waarbij de lagere-scorevoorspelling van het model voorrang krijgt boven een gok op een hogere quotering.
Drie redenen voor deze tip
- 1Bradford incasseerde slechts 2 doelpunten in hun laatste vijf wedstrijden.
- 2Het model geeft de voorkeur aan een 1-0 uitslag, met verwachte goals van 1.54 en 0.85.
- 3Recente onderlinge resultaten omvatten 1-0 en 1-1 uitslagen.
Conclusie
De tip is Onder 2.5 goals bij beste odds van 1.62, een op waarschijnlijkheid gebaseerde keuze in plaats van een jacht op een uitzonderlijke prijs. Het grootste risico is de recente scorende vorm van Stevenage, vooral als de bezoekers de wedstrijd open weten te maken.
We gebruiken AI-tools om de data en het onderzoek achter deze voorbeschouwing samen te vatten. Elke tip, kans en elk cijfer komt uit de eigen voorspellingsmodellen van OhMyTip en de bronnen hieronder.
Kansen van de wedstrijd
Meer tips voor Bradford - Stevenage
| Selectie | Kans | Faire quotering | Beste quotering |
|---|---|---|---|
| AH1 +1.5Bradford +1,5 (Aziatische handicap) | 93% | 1.07 | - |
| 1XBradford of gelijkspel | 79% | 1.27 | 1.22 |
| U3.5Minder dan 3,5 goals | 77% | 1.31 | 1.18 |
| AH2 +1.5Stevenage +1,5 (Aziatische handicap) | 72% | 1.39 | 1.21 |
| BTS NeeNiet beide teams scoren | 52% | 1.91 | 1.85 |
| X2Stevenage of gelijkspel | 52% | 1.92 | 1.83 |
| 1Bradford wint | 48% | 2.09 | 1.95 |
| BTS JaBeide teams scoren | 48% | 2.10 | 1.95 |
| O2.5Meer dan 2,5 goals | 43% | 2.35 | 2.21 |
| XGelijkspel | 31% | 3.25 | 3.30 |
| AH1 -1.5Bradford -1,5 (Aziatische handicap) | 28% | 3.57 | 3.58 |
| O3.5Meer dan 3,5 goals | 23% | 4.26 | 3.92 |
| 2Stevenage wint | 21% | 4.67 | 3.94 |
| AH2 -1.5Stevenage -1,5 (Aziatische handicap) | 7% | 15.25 | 9.00 |
Bradford - Stevenage quoteringen vergelijken
Beste quotering per markt gemarkeerd.
| Bookmaker | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 | BTS Ja | BTS Nee |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| William Hill | 1.91 | 3.20 | 3.90 | - | - | 1.85 | 1.85 |
| 1xBet | 1.95 | 3.30 | 3.94 | 2.21 | 1.62 | 1.95 | 1.76 |
| Bet365 | 1.91 | 3.40 | 4.00 | 2.15 | 1.67 | 2.00 | 1.75 |
| Marathonbet | 1.93 | 3.30 | 3.94 | 2.21 | 1.62 | 1.95 | 1.74 |
| BetVictor | 1.93 | 3.30 | 4.10 | 2.12 | 1.62 | 1.95 | 1.75 |
| Pinnacle | 1.97 | 3.30 | 4.05 | 2.31 | 1.63 | - | - |
Recente vorm
- 10 oktTLeyton Orient0-0
- 6 oktURotherham4-0
- 3 oktUReading1-1
- 22 sepTNewcastle United U212-1
- 19 sepULuton1-0
- 10 oktTWigan1-0
- 6 oktTLeicester2-1
- 22 sepUWalsall6-1
- 19 sepULeyton Orient0-1
- 10 sepTLuton2-1
Onderlinge duels
Stand League One
| # | Team | GS | W | G | V | DS | Ptn |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 10 | 6 | 1 | 3 | +6 | 19 | |
| 2 | 9 | 5 | 2 | 2 | +3 | 17 | |
| 3 | 9 | 5 | 1 | 3 | +9 | 16 | |
| 4 | 9 | 4 | 4 | 1 | +7 | 16 | |
| 7 | 8 | 4 | 3 | 1 | +7 | 15 | |
| 8 | 8 | 4 | 3 | 1 | +7 | 15 | |
| 9 | 8 | 3 | 3 | 2 | +4 | 12 | |
| 10 | 10 | 3 | 3 | 4 | -2 | 12 | |
| 11 | 9 | 3 | 3 | 3 | -2 | 12 |
Bradford - Stevenage: FAQ
Wat is de voorspelling voor Bradford - Stevenage?
+
Onze tip is Minder dan 2,5 goals tegen een quotering van 1.62. Onze verwachte uitslag: Bradford 1-0 Stevenage.
Wie is favoriet in Bradford - Stevenage?
+
Bradford is favoriet. Ons model geeft Bradford 48% kans op winst, Stevenage 21% en het gelijkspel 31%.
Scoren beide teams in Bradford - Stevenage?
+
We schatten 'beide teams scoren' op 48%, dus het is bijna kop of munt.
Hoe laat begint Bradford - Stevenage?
+
Bradford - Stevenage begint om 14:00 UTC op zaterdag 17 oktober 2026 in Valley Parade, Bradford.
Meer League One voorspellingen
Alles bekijkenAndere topwedstrijden
Alles bekijkenBeide teams scoren · 61%