Oh My Tip
Serie B· Regular Season - 13· Stadio Ciro Vigorito
Benevento logoBenevento
WLWWL
Empoli logoEmpoli
LLLWL

24 nov

Benevento - Empoli: voorspelling & wedtip

dinsdag 24 november 2026 · Aftrap

Onze voorspelling

Minder dan 2,5 goals

Gemiddeld· 54%
1xBetWed

18+ · Voorwaarden van toepassing

Verwachte uitslag

1-0

Faire quotering

1.84

Verwachte goals

1.6 - 0.9

Toevoegen aan Mijn Teams

Kies de teams en competities die je leuk vindt. We slaan ze op dit apparaat op, geen registratie nodig.

Fanpoll

Wie wint er?

Stemmen: 0

Stem om te zien wat andere fans denken

Hoeveel doelpunten?

Stemmen: 0

Stem om te zien wat andere fans denken

Kansen van de wedstrijd

44%Benevento
38%Gelijkspel
18%Empoli
Meer dan 2,5 goals46%
Minder dan 2,5 goals54%
Beide teams scoren47%
Minstens één team houdt de nul53%

Er zijn nog geen quoteringen. Deze cijfers komen uit ons statistisch model en worden bijgewerkt zodra de markt opent.

Meer tips voor Benevento - Empoli

SelectieKansFaire quoteringBeste quotering
AH1 +1.5Benevento +1,5 (Aziatische handicap)93%1.08-
1XBenevento of gelijkspel82%1.23-
U3.5Minder dan 3,5 goals76%1.32-
AH2 +1.5Empoli +1,5 (Aziatische handicap)71%1.40-
X2Empoli of gelijkspel56%1.78-
BTS NeeNiet beide teams scoren53%1.90-
BTS JaBeide teams scoren47%2.11-
O2.5Meer dan 2,5 goals46%2.19-
1Benevento wint44%2.28-
XGelijkspel38%2.65-
AH1 -1.5Benevento -1,5 (Aziatische handicap)29%3.49-
O3.5Meer dan 3,5 goals24%4.13-
2Empoli wint18%5.43-
AH2 -1.5Empoli -1,5 (Aziatische handicap)7%14.24-

Benevento - Empoli: voorbeschouwing & analyse

Voorbeschouwing

Benevento ontvangt Empoli in de Serie B (Regular Season - 13) in Stadio Ciro Vigorito op dinsdag 24 november 2026, de aftrap is om 14:00 UTC. Dit is onze volledige voorspelling, gebaseerd op quoteringen, actuele vorm en onderlinge duels.

Vorm van de teams

Benevento presteert wisselvallig: 3 zeges, 0 gelijk en 2 nederlagen in de laatste 5 wedstrijden, met 7 goals voor en 4 tegen. Laatste wedstrijd: 2-0 thuis tegen Cesena (winst). In de stand staat de ploeg op plaats 8 met 10 punten uit 6 wedstrijden. Empoli zit in een mindere periode: 1 zege, 0 gelijk en 4 nederlagen in de laatste 5 wedstrijden, met 5 goals voor en 10 tegen. Laatste wedstrijd: 2-4 thuis tegen Palermo (verlies). In de stand staat de ploeg op plaats 13 met 6 punten uit 6 wedstrijden.

Onderlinge duels

In de laatste 3 onderlinge duels won Benevento 1 keer, Empoli 1 keer en eindigde het 1 keer gelijk. Gemiddeld vielen er 2.7 doelpunten en scoorden beide teams 1 keer.

Wat de cijfers zeggen

Ons model ziet Benevento als lichte favoriet: Benevento 44%, gelijkspel 38%, Empoli 18%. We verwachten zo'n 2.5 doelpunten (1.6 - 0.9 verwachte goals), met 46% voor meer dan 2,5 goals en 47% voor beide teams scoren.

Onze tip

Dit lijkt een gesloten wedstrijd met weinig kansen te worden; doelpunten kunnen schaars zijn. Onze tip: Minder dan 2,5 goals, volgens ons model met 54% kans. Voor een hogere quotering: de meest waarschijnlijke uitslag is Benevento 1-0 Empoli.

Recente vorm

Benevento logoBenevento
WLWWL
  • 10 oktTCesena2-0
  • 2 oktUFrosinone1-2
  • 19 sepUCarrarese1-0
  • 11 sepTHellas Verona3-1
  • 5 sepUAscoli0-1
Empoli logoEmpoli
LLLWL
  • 10 oktTPalermo2-4
  • 20 sepUModena1-2
  • 11 sepTArezzo0-1
  • 5 sepUCarrarese1-0
  • 30 augUMantova1-3

Onderlinge duels

28/10/2020Benevento2-4Empoli
26/06/2020Empoli0-0Benevento
03/11/2019Benevento2-0Empoli

Stand Serie B

#TeamGSWGVDSPtn
1Palermo logoPalermo6510+716
2Mantova logoMantova6420+714
3Modena logoModena6411+513
4Südtirol logoSüdtirol6330+612
5Ascoli logoAscoli6321+311
6Avellino logoAvellino6312+410
7Pisa logoPisa6312+310
8Benevento logoBenevento6312+310
9Hellas Verona logoHellas Verona6213+27
10Padova logoPadova6213-37
11Cesena logoCesena6141-17
12Arezzo logoArezzo6213-77
13Empoli logoEmpoli6204-46
14Virtus Entella logoVirtus Entella6132+16
15Cremonese logoCremonese6132-26
16Vicenza logoVicenza6123-65
17Carrarese logoCarrarese6114-24
18Sampdoria logoSampdoria6114-74
19Catanzaro logoCatanzaro6105-63
20Juve Stabia logoJuve Stabia6132-32

Benevento - Empoli: FAQ

Wat is de voorspelling voor Benevento - Empoli?

+

Onze tip is Minder dan 2,5 goals. Onze verwachte uitslag: Benevento 1-0 Empoli.

Wie is favoriet in Benevento - Empoli?

+

Benevento is favoriet. Ons model geeft Benevento 44% kans op winst, Empoli 18% en het gelijkspel 38%.

Scoren beide teams in Benevento - Empoli?

+

We schatten 'beide teams scoren' op 47%, dus het is bijna kop of munt.

Hoe laat begint Benevento - Empoli?

+

Benevento - Empoli begint om 14:00 UTC op dinsdag 24 november 2026 in Stadio Ciro Vigorito, Benevento.

Meer Serie B voorspellingen

Alles bekijken
Cesena logoCesena
Ascoli logoAscoli
Cremonese logoCremonese
Avellino logoAvellino
BTS JaWed
Virtus Entella logoVirtus Entella
Hellas Verona logoHellas Verona
Juve Stabia logoJuve Stabia
Catanzaro logoCatanzaro
Vicenza logoVicenza
Carrarese logoCarrarese
Mantova logoMantova
Arezzo logoArezzo

Andere topwedstrijden

Alles bekijken
Bodø/Glimt logoBodø/Glimt
LASK Linz logoLASK Linz
BTS JaWed
Galatasaray logoGalatasaray
Aston Villa logoAston Villa
BTS JaWed
Arsenal logoArsenal
Borussia Dortmund logoBorussia Dortmund
Como logoComo
AEK Athene logoAEK Athene
Feyenoord logoFeyenoord
FC Porto logoFC Porto
BTS JaWed
Manchester City logoManchester City
Napoli logoNapoli