Oh My Tip
Ligue 1· Regular Season - 4· Stade de l'Abbé-Deschamps
Auxerre logoAuxerre
LL
Nice logoNice
DLD

1-0

EINDE

Auxerre - Nice: voorspelling & wedtip

zaterdag 12 september 2026 · Aftrap

Voor deze wedstrijd is voor de aftrap geen tip gepubliceerd.

Toevoegen aan Mijn Teams

Kies de teams en competities die je leuk vindt. We slaan ze op dit apparaat op, geen registratie nodig.

Fanpoll

Stemmen gesloten bij de aftrap

Wie wint er?

Stemmen: 0
✓ Ons model had gelijk

Hoeveel doelpunten?

Stemmen: 0
✕ Ons model zat ernaast

Kansen van de wedstrijd

44%Auxerre
38%Gelijkspel
18%Nice
Meer dan 2,5 goals64%
Minder dan 2,5 goals36%
Beide teams scoren61%
Minstens één team houdt de nul39%

Er zijn nog geen quoteringen. Deze cijfers komen uit ons statistisch model en worden bijgewerkt zodra de markt opent.

Meer tips voor Auxerre - Nice

SelectieKansFaire quoteringBeste quotering
AH1 +1.5Auxerre +1,5 (Aziatische handicap)92%1.09-
1XAuxerre of gelijkspel82%1.23-
AH2 +1.5Nice +1,5 (Aziatische handicap)64%1.56-
O2.5Meer dan 2,5 goals64%1.56-
BTS JaBeide teams scoren61%1.64-
U3.5Minder dan 3,5 goals58%1.72-
X2Nice of gelijkspel56%1.78-
1Auxerre wint44%2.28-
O3.5Meer dan 3,5 goals42%2.38-
BTS NeeNiet beide teams scoren39%2.57-
XGelijkspel38%2.65-
U2.5Minder dan 2,5 goals36%2.78-
AH1 -1.5Auxerre -1,5 (Aziatische handicap)36%2.79-
2Nice wint18%5.43-
AH2 -1.5Nice -1,5 (Aziatische handicap)8%12.34-

Auxerre - Nice: voorbeschouwing & analyse

Voorbeschouwing

Auxerre ontvangt Nice in de Ligue 1 (Regular Season - 4) in Stade de l'Abbé-Deschamps op zaterdag 12 september 2026, de aftrap is om 18:45 UTC. Dit is onze volledige voorspelling, gebaseerd op quoteringen, actuele vorm en onderlinge duels.

Vorm van de teams

Auxerre presteert wisselvallig: 0 zeges, 0 gelijk en 2 nederlagen in de laatste 2 wedstrijden, met 2 goals voor en 6 tegen. Laatste wedstrijd: 1-3 uit tegen Lyon (verlies). In de stand staat de ploeg op plaats 16 met 6 punten uit 6 wedstrijden. Nice presteert wisselvallig: 0 zeges, 2 gelijk en 1 nederlaag in de laatste 3 wedstrijden, met 1 goals voor en 4 tegen. Laatste wedstrijd: 1-1 thuis tegen Le Mans (gelijk). In de stand staat de ploeg op plaats 9 met 8 punten uit 6 wedstrijden.

Onderlinge duels

In de laatste 6 onderlinge duels won Auxerre 2 keer, Nice 1 keer en eindigde het 3 keer gelijk. Gemiddeld vielen er 2.3 doelpunten en scoorden beide teams 5 keer.

Wat de cijfers zeggen

Ons model ziet Auxerre als lichte favoriet: Auxerre 44%, gelijkspel 38%, Nice 18%. We verwachten zo'n 3.3 doelpunten (2.1 - 1.2 verwachte goals), met 64% voor meer dan 2,5 goals en 61% voor beide teams scoren.

Recente vorm

Auxerre logoAuxerre
LL
  • 4 sepULyon1-3
  • 29 augTAngers1-3
Nice logoNice
DLD
  • 5 sepTLe Mans1-1
  • 30 augUParis FC0-3
  • 22 augTLorient0-0

Onderlinge duels

10/05/2026Auxerre2-1Nice
23/08/2025Nice3-1Auxerre
14/03/2025Nice1-1Auxerre
18/08/2024Auxerre2-1Nice
06/01/2024Nice0-0Auxerre
03/03/2023Nice1-1Auxerre

Stand Ligue 1

#TeamGSWGVDSPtn
1Monaco logoMonaco6420+514
2Lille logoLille6411+513
3Rennes logoRennes6411+213
4Lyon logoLyon6321+711
5Paris FC logoParis FC6321+411
6Paris Saint-Germain logoParis Saint-Germain6321+311
7Brest logoBrest6222+38
8Lorient logoLorient622208
9Nice logoNice6222-28
10Lens logoLens6213+17
11Strasbourg logoStrasbourg6213-17
12Angers logoAngers6213-37
13Marseille logoMarseille6204+16
14Le Mans logoLe Mans6132-26
15Toulouse logoToulouse6132-26
16Auxerre logoAuxerre6204-86
17Troyes logoTroyes6114-94
18Le Havre logoLe Havre6024-42

Auxerre - Nice: FAQ

Wie is favoriet in Auxerre - Nice?

+

Auxerre is favoriet. Ons model geeft Auxerre 44% kans op winst, Nice 18% en het gelijkspel 38%.

Scoren beide teams in Auxerre - Nice?

+

We schatten 'beide teams scoren' op 61%, dus 'Ja' is waarschijnlijk.

Hoe laat begint Auxerre - Nice?

+

Auxerre - Nice begint om 18:45 UTC op zaterdag 12 september 2026 in Stade de l'Abbé-Deschamps, Auxerre.

Meer Ligue 1 voorspellingen

Alles bekijken

Andere topwedstrijden

Alles bekijken