Austin FC
Nashville SC1-4
EINDE
Austin FC - Nashville SC: voorspelling & wedtip
zondag 11 oktober 2026 · Aftrap
Voor deze wedstrijd is voor de aftrap geen tip gepubliceerd.
Toevoegen aan Mijn Teams
Kies de teams en competities die je leuk vindt. We slaan ze op dit apparaat op, geen registratie nodig.
Fanpoll
Stemmen gesloten bij de aftrapWie wint er?
Stemmen: 0Hoeveel doelpunten?
Stemmen: 0Kansen van de wedstrijd
Meer tips voor Austin FC - Nashville SC
| Selectie | Kans | Faire quotering | Beste quotering |
|---|---|---|---|
| AH2 +1.5Nashville SC +1,5 (Aziatische handicap) | 93% | 1.07 | - |
| X2Nashville SC of gelijkspel | 79% | 1.27 | 1.22 |
| U3.5Minder dan 3,5 goals | 66% | 1.52 | - |
| AH1 +1.5Austin FC +1,5 (Aziatische handicap) | 65% | 1.54 | - |
| BTS JaBeide teams scoren | 57% | 1.76 | 1.62 |
| O2.5Meer dan 2,5 goals | 56% | 1.80 | - |
| 2Nashville SC wint | 51% | 1.97 | 1.87 |
| 1XAustin FC of gelijkspel | 49% | 2.03 | 1.95 |
| U2.5Minder dan 2,5 goals | 44% | 2.25 | - |
| BTS NeeNiet beide teams scoren | 43% | 2.32 | 2.20 |
| AH2 -1.5Nashville SC -1,5 (Aziatische handicap) | 35% | 2.85 | - |
| O3.5Meer dan 3,5 goals | 34% | 2.92 | - |
| XGelijkspel | 28% | 3.59 | 3.85 |
| 1Austin FC wint | 21% | 4.67 | 4.00 |
| AH1 -1.5Austin FC -1,5 (Aziatische handicap) | 7% | 15.35 | - |
Austin FC - Nashville SC quoteringen vergelijken
Beste quotering per markt gemarkeerd.
| Bookmaker | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 | BTS Ja | BTS Nee |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| William Hill | 3.60 | 3.50 | 1.85 | - | - | 1.62 | 2.20 |
| Dafabet | 4.00 | 3.85 | 1.87 | - | - | - | - |
| Bet365 | 4.20 | 3.90 | 1.80 | 1.70 | 2.10 | 1.67 | 2.10 |
| Marathonbet | 3.92 | 3.74 | 1.81 | 1.68 | 2.11 | 1.61 | 2.15 |
| Betfair | 4.20 | 3.90 | 1.75 | 1.67 | 2.15 | 1.62 | 2.20 |
| BetVictor | 4.20 | 3.80 | 1.75 | 1.66 | 2.05 | 1.62 | 2.15 |
| Pinnacle | 4.22 | 4.03 | 1.81 | 1.73 | 2.19 | - | - |
| SBO | 3.52 | 3.48 | 1.86 | 1.71 | 2.14 | - | - |
| Betano | 4.35 | 3.95 | 1.85 | 1.75 | 2.15 | 1.65 | 2.15 |
Austin FC - Nashville SC: voorbeschouwing & analyse
Voorbeschouwing
Austin FC ontvangt Nashville SC in de MLS (Regular Season - 28) in Q2 Stadium op zondag 11 oktober 2026, de aftrap is om 00:30 UTC. Dit is onze volledige voorspelling, gebaseerd op quoteringen, actuele vorm en onderlinge duels.
Vorm van de teams
Austin FC presteert wisselvallig: 1 zege, 4 gelijk en 0 nederlagen in de laatste 5 wedstrijden, met 7 goals voor en 6 tegen. Laatste wedstrijd: 3-3 thuis tegen San Diego FC (gelijk). In de stand staat de ploeg op plaats 13 met 31 punten uit 28 wedstrijden. Nashville SC presteert wisselvallig: 2 zeges, 2 gelijk en 1 nederlaag in de laatste 5 wedstrijden, met 8 goals voor en 4 tegen. Laatste wedstrijd: 2-0 thuis tegen Toronto FC (winst).
Onderlinge duels
In de laatste 6 onderlinge duels won Austin FC 2 keer, Nashville SC 3 keer en eindigde het 1 keer gelijk. Gemiddeld vielen er 2.3 doelpunten en scoorden beide teams 3 keer.
Wat de cijfers zeggen
Ons model ziet Nashville SC als favoriet: Austin FC 21%, gelijkspel 28%, Nashville SC 51%. We verwachten zo'n 2.9 doelpunten (1.0 - 1.9 verwachte goals), met 56% voor meer dan 2,5 goals en 57% voor beide teams scoren.
Recente vorm
- 27 sepTSan Diego FC3-3
- 20 sepUFC Dallas0-0
- 13 sepUVancouver Whitecaps2-1
- 10 sepTColorado Rapids1-1
- 6 sepTSan Jose Earthquakes1-1
- 27 sepTToronto FC2-0
- 20 sepTChicago Fire3-0
- 13 sepUInter Miami2-2
- 10 sepUToronto FC1-2
- 5 sepUNew York City FC0-0
Onderlinge duels
Stand MLS
| # | Team | GS | W | G | V | DS | Ptn |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 28 | 15 | 6 | 7 | +31 | 51 | |
| 2 | 28 | 14 | 8 | 6 | +16 | 50 | |
| 3 | 28 | 13 | 8 | 7 | +7 | 47 | |
| 4 | 28 | 13 | 7 | 8 | +10 | 46 | |
| 5 | 28 | 13 | 6 | 9 | +2 | 45 | |
| 6 | 29 | 11 | 9 | 9 | +13 | 42 | |
| 7 | 28 | 11 | 8 | 9 | +3 | 41 | |
| 8 | 28 | 11 | 4 | 13 | 0 | 37 | |
| 9 | 29 | 9 | 9 | 11 | -11 | 36 | |
| 10 | 28 | 9 | 6 | 13 | -3 | 33 | |
| 11 | 28 | 9 | 5 | 14 | -5 | 32 | |
| 12 | 28 | 8 | 8 | 12 | -3 | 32 | |
| 13 | 28 | 7 | 10 | 11 | -15 | 31 | |
| 14 | 28 | 7 | 9 | 12 | -9 | 30 | |
| 15 | 28 | 6 | 4 | 18 | -33 | 22 |
Austin FC - Nashville SC: FAQ
Wie is favoriet in Austin FC - Nashville SC?
+
Nashville SC is favoriet. Ons model geeft Austin FC 21% kans op winst, Nashville SC 51% en het gelijkspel 28%.
Scoren beide teams in Austin FC - Nashville SC?
+
We schatten 'beide teams scoren' op 57%, dus 'Ja' is waarschijnlijk.
Hoe laat begint Austin FC - Nashville SC?
+
Austin FC - Nashville SC begint om 00:30 UTC op zondag 11 oktober 2026 in Q2 Stadium, Austin.