Oh My Tip
La Liga 2· Regular Season - 41· Estadio Carlos Belmonte
Albacete logoAlbacete
Real Sociedad II logoReal Sociedad II

3-1

EINDE

Albacete - Real Sociedad II: voorspelling & wedtip

zondag 24 mei 2026 · Aftrap

Voor deze wedstrijd is voor de aftrap geen tip gepubliceerd.

Toevoegen aan Mijn Teams

Kies de teams en competities die je leuk vindt. We slaan ze op dit apparaat op, geen registratie nodig.

Fanpoll

Stemmen gesloten bij de aftrap

Wie wint er?

Stemmen: 0
✓ Ons model had gelijk

Hoeveel doelpunten?

Stemmen: 0
✓ Ons model had gelijk

Kansen van de wedstrijd

44%Albacete
38%Gelijkspel
18%Real Sociedad II
Meer dan 2,5 goals51%
Minder dan 2,5 goals49%
Beide teams scoren51%
Minstens één team houdt de nul49%

Er zijn nog geen quoteringen. Deze cijfers komen uit ons statistisch model en worden bijgewerkt zodra de markt opent.

Meer tips voor Albacete - Real Sociedad II

SelectieKansFaire quoteringBeste quotering
AH1 +1.5Albacete +1,5 (Aziatische handicap)93%1.08-
1XAlbacete of gelijkspel82%1.23-
U3.5Minder dan 3,5 goals71%1.40-
AH2 +1.5Real Sociedad II +1,5 (Aziatische handicap)69%1.44-
X2Real Sociedad II of gelijkspel56%1.78-
BTS JaBeide teams scoren51%1.96-
O2.5Meer dan 2,5 goals51%1.97-
U2.5Minder dan 2,5 goals49%2.03-
BTS NeeNiet beide teams scoren49%2.05-
1Albacete wint44%2.28-
XGelijkspel38%2.65-
AH1 -1.5Albacete -1,5 (Aziatische handicap)31%3.27-
O3.5Meer dan 3,5 goals29%3.50-
2Real Sociedad II wint18%5.43-
AH2 -1.5Real Sociedad II -1,5 (Aziatische handicap)7%13.61-

Albacete - Real Sociedad II: voorbeschouwing & analyse

Voorbeschouwing

Albacete ontvangt Real Sociedad II in de La Liga 2 (Regular Season - 41) in Estadio Carlos Belmonte op zondag 24 mei 2026, de aftrap is om 14:15 UTC. Dit is onze volledige voorspelling, gebaseerd op quoteringen, actuele vorm en onderlinge duels.

Onderlinge duels

In de laatste 1 onderlinge duels won Albacete 0 keer, Real Sociedad II 0 keer en eindigde het 1 keer gelijk. Gemiddeld vielen er 0.0 doelpunten en scoorden beide teams 0 keer.

Wat de cijfers zeggen

Ons model ziet Albacete als lichte favoriet: Albacete 44%, gelijkspel 38%, Real Sociedad II 18%. We verwachten zo'n 2.7 doelpunten (1.7 - 1.0 verwachte goals), met 51% voor meer dan 2,5 goals en 51% voor beide teams scoren.

Onderlinge duels

10/01/2026Real Sociedad II0-0Albacete

Stand La Liga 2

#TeamGSWGVDSPtn
1Racing Santander logoRacing Santander4225710+2982
2Deportivo La Coruña logoDeportivo La Coruña4222119+2177
3Almería logoAlmería4222812+1874
4Málaga logoMálaga42211011+2373
10Córdoba logoCórdoba42171015-461
11AD Ceuta logoAD Ceuta42171015-1261
12Albacete logoAlbacete42161115+159
13FC Andorra logoFC Andorra42161016+858
14Granada logoGranada42121218-648
15Real Sociedad II logoReal Sociedad II42121119-947
16Leganés logoLeganés42111318-846
17Real Valladolid logoReal Valladolid42121020-1346

Albacete - Real Sociedad II: FAQ

Wie is favoriet in Albacete - Real Sociedad II?

+

Albacete is favoriet. Ons model geeft Albacete 44% kans op winst, Real Sociedad II 18% en het gelijkspel 38%.

Scoren beide teams in Albacete - Real Sociedad II?

+

We schatten 'beide teams scoren' op 51%, dus het is bijna kop of munt.

Hoe laat begint Albacete - Real Sociedad II?

+

Albacete - Real Sociedad II begint om 14:15 UTC op zondag 24 mei 2026 in Estadio Carlos Belmonte, Albacete.

Meer La Liga 2 voorspellingen

Alles bekijken

Andere topwedstrijden