Oh My Tip
Allsvenskan· Regular Season - 23· Strawberry Arena
AIK logoAIK
LDLDW
Brommapojkarna logoBrommapojkarna
LLWL

5-6

EINDE

AIK - Brommapojkarna: voorspelling & wedtip

zaterdag 10 oktober 2026 · Aftrap

Voor deze wedstrijd is voor de aftrap geen tip gepubliceerd.

Toevoegen aan Mijn Teams

Kies de teams en competities die je leuk vindt. We slaan ze op dit apparaat op, geen registratie nodig.

Fanpoll

Stemmen gesloten bij de aftrap

Wie wint er?

Stemmen: 0
✕ Ons model zat ernaast

Hoeveel doelpunten?

Stemmen: 0
✓ Ons model had gelijk

Kansen van de wedstrijd

44%AIK
29%Gelijkspel
27%Brommapojkarna
Meer dan 2,5 goals59%
Minder dan 2,5 goals41%
Beide teams scoren62%
Minstens één team houdt de nul38%

Meer tips voor AIK - Brommapojkarna

SelectieKansFaire quoteringBeste quotering
AH1 +1.5AIK +1,5 (Aziatische handicap)89%1.121.07
1XAIK of gelijkspel73%1.371.35
AH2 +1.5Brommapojkarna +1,5 (Aziatische handicap)72%1.391.22
U3.5Minder dan 3,5 goals62%1.621.52
BTS JaBeide teams scoren62%1.621.55
O2.5Meer dan 2,5 goals59%1.701.53
X2Brommapojkarna of gelijkspel56%1.791.71
1AIK wint44%2.272.16
U2.5Minder dan 2,5 goals41%2.432.21
BTS NeeNiet beide teams scoren38%2.602.42
O3.5Meer dan 3,5 goals38%2.612.42
XGelijkspel29%3.463.72
AH1 -1.5AIK -1,5 (Aziatische handicap)28%3.533.50
2Brommapojkarna wint27%3.713.20
AH2 -1.5Brommapojkarna -1,5 (Aziatische handicap)11%9.355.90

AIK - Brommapojkarna quoteringen vergelijken

Beste quotering per markt gemarkeerd.

Bookmaker1X2O2.5U2.5BTS JaBTS Nee
William Hill2.103.403.00--1.552.38
1xBet2.073.723.141.532.211.502.42
Dafabet2.163.653.20----
Bet3652.103.603.101.622.251.572.25
Marathonbet2.053.723.141.532.211.502.38
Betfair2.103.503.101.572.251.442.60
BetVictor2.053.603.001.572.211.472.45
Pinnacle2.173.573.301.632.33--
SBO2.203.302.84----
Betano2.123.553.151.602.301.502.42

AIK - Brommapojkarna: voorbeschouwing & analyse

Voorbeschouwing

AIK ontvangt Brommapojkarna in de Allsvenskan (Regular Season - 23) in Strawberry Arena op zaterdag 10 oktober 2026, de aftrap is om 13:00 UTC. Dit is onze volledige voorspelling, gebaseerd op quoteringen, actuele vorm en onderlinge duels.

Vorm van de teams

AIK presteert wisselvallig: 1 zege, 2 gelijk en 2 nederlagen in de laatste 5 wedstrijden, met 6 goals voor en 9 tegen. Laatste wedstrijd: 1-2 uit tegen Halmstad (verlies). In de stand staat de ploeg op plaats 9 met 33 punten uit 23 wedstrijden. Brommapojkarna zit in een mindere periode: 1 zege, 0 gelijk en 3 nederlagen in de laatste 4 wedstrijden, met 3 goals voor en 9 tegen. Laatste wedstrijd: 0-1 thuis tegen IFK Göteborg (verlies). In de stand staat de ploeg op plaats 11 met 30 punten uit 23 wedstrijden.

Onderlinge duels

In de laatste 6 onderlinge duels won AIK 3 keer, Brommapojkarna 1 keer en eindigde het 2 keer gelijk. Gemiddeld vielen er 3.0 doelpunten en scoorden beide teams 4 keer.

Wat de cijfers zeggen

Ons model ziet AIK als lichte favoriet: AIK 44%, gelijkspel 29%, Brommapojkarna 27%. We verwachten zo'n 3.0 doelpunten (1.8 - 1.2 verwachte goals), met 59% voor meer dan 2,5 goals en 62% voor beide teams scoren.

Recente vorm

AIK logoAIK
LDLDW
  • 20 sepUHalmstad1-2
  • 16 sepTMjällby AIF1-1
  • 12 sepTVästerås SK1-4
  • 7 sepUMalmö FF0-0
  • 30 augTHammarby3-2
Brommapojkarna logoBrommapojkarna
LLWL
  • 19 sepTIFK Göteborg0-1
  • 13 sepUHammarby1-3
  • 6 sepTIF Elfsborg2-1
  • 31 augUGAIS0-4

Onderlinge duels

13/04/2026Brommapojkarna2-2AIK
15/09/2025AIK2-1Brommapojkarna
25/05/2025Brommapojkarna0-1AIK
25/01/2025Brommapojkarna3-0AIK
25/08/2024AIK2-1Brommapojkarna
06/04/2024Brommapojkarna2-2AIK

Stand Allsvenskan

#TeamGSWGVDSPtn
1Sirius logoSirius231733+2554
2Djurgården logoDjurgården231427+2744
3Hammarby logoHammarby231346+2843
4IF Elfsborg logoIF Elfsborg231175+1340
5BK Häcken logoBK Häcken231094+1239
6Malmö FF logoMalmö FF231139+536
7Västerås SK logoVästerås SK231058-235
8IFK Göteborg logoIFK Göteborg231058-935
9AIK logoAIK23968-433
10GAIS logoGAIS23869+730
11Brommapojkarna logoBrommapojkarna23869-530
12Mjällby AIF logoMjällby AIF235810-1123
13Degerfors IF logoDegerfors IF235513-1520
14Kalmar FF logoKalmar FF235414-1619
15Örgryte IS logoÖrgryte IS233614-2715
16Halmstad logoHalmstad233515-2814

AIK - Brommapojkarna: FAQ

Wie is favoriet in AIK - Brommapojkarna?

+

AIK is favoriet. Ons model geeft AIK 44% kans op winst, Brommapojkarna 27% en het gelijkspel 29%.

Scoren beide teams in AIK - Brommapojkarna?

+

We schatten 'beide teams scoren' op 62%, dus 'Ja' is waarschijnlijk.

Hoe laat begint AIK - Brommapojkarna?

+

AIK - Brommapojkarna begint om 13:00 UTC op zaterdag 10 oktober 2026 in Strawberry Arena, Solna.

Meer Allsvenskan voorspellingen

Alles bekijken

Andere topwedstrijden

Alles bekijken