1. FC Keulen
FC Schalke 0424 okt
1. FC Keulen - FC Schalke 04: voorspelling & wedtip
zaterdag 24 oktober 2026 · Aftrap
Onze voorspelling
Meer dan 2,5 goals
18+ · Voorwaarden van toepassing
Verwachte uitslag
2-1
Faire quotering
1.76
Verwachte goals
1.7 - 1.2
Toevoegen aan Mijn Teams
Kies de teams en competities die je leuk vindt. We slaan ze op dit apparaat op, geen registratie nodig.
Fanpoll
Wie wint er?
Stemmen: 0Stem om te zien wat andere fans denken
Hoeveel doelpunten?
Stemmen: 0Stem om te zien wat andere fans denken
Kansen van de wedstrijd
Meer tips voor 1. FC Keulen - FC Schalke 04
| Selectie | Kans | Faire quotering | Beste quotering |
|---|---|---|---|
| AH1 +1.51. FC Keulen +1,5 (Aziatische handicap) | 89% | 1.12 | - |
| AH2 +1.5FC Schalke 04 +1,5 (Aziatische handicap) | 73% | 1.37 | 1.24 |
| 1X1. FC Keulen of gelijkspel | 72% | 1.38 | 1.39 |
| U3.5Minder dan 3,5 goals | 63% | 1.59 | 1.48 |
| BTS JaBeide teams scoren | 60% | 1.68 | 1.57 |
| X2FC Schalke 04 of gelijkspel | 57% | 1.77 | 1.72 |
| 11. FC Keulen wint | 43% | 2.30 | 2.25 |
| U2.5Minder dan 2,5 goals | 43% | 2.32 | 2.28 |
| BTS NeeNiet beide teams scoren | 40% | 2.47 | 2.33 |
| O3.5Meer dan 3,5 goals | 37% | 2.69 | 2.50 |
| XGelijkspel | 29% | 3.46 | 3.78 |
| 2FC Schalke 04 wint | 28% | 3.61 | 3.27 |
| AH1 -1.51. FC Keulen -1,5 (Aziatische handicap) | 27% | 3.73 | 3.60 |
| AH2 -1.5FC Schalke 04 -1,5 (Aziatische handicap) | 11% | 9.05 | - |
1. FC Keulen - FC Schalke 04 quoteringen vergelijken
Beste quotering per markt gemarkeerd.
| Bookmaker | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 | BTS Ja | BTS Nee |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| William Hill | 2.15 | 3.50 | 2.90 | - | - | 1.57 | 2.30 |
| 1xBet | 2.25 | 3.78 | 3.27 | 1.73 | 2.28 | 1.57 | 2.33 |
1. FC Keulen - FC Schalke 04: voorbeschouwing & analyse
Voorbeschouwing
1. FC Keulen ontvangt FC Schalke 04 in de Bundesliga (Regular Season - 7) in RheinEnergieStadion op zaterdag 24 oktober 2026, de aftrap is om 13:30 UTC. Dit is onze volledige voorspelling, gebaseerd op quoteringen, actuele vorm en onderlinge duels.
Vorm van de teams
1. FC Keulen presteert wisselvallig: 1 zege, 2 gelijk en 2 nederlagen in de laatste 5 wedstrijden, met 7 goals voor en 10 tegen. Laatste wedstrijd: 2-1 thuis tegen Borussia Mönchengladbach (winst). In de stand staat de ploeg op plaats 10 met 7 punten uit 5 wedstrijden. FC Schalke 04 presteert wisselvallig: 3 zeges, 1 gelijk en 1 nederlaag in de laatste 5 wedstrijden, met 10 goals voor en 5 tegen. Laatste wedstrijd: 1-2 uit tegen SC Freiburg (verlies). In de stand staat de ploeg op plaats 13 met 5 punten uit 5 wedstrijden.
Onderlinge duels
In de laatste 6 onderlinge duels won 1. FC Keulen 4 keer, FC Schalke 04 0 keer en eindigde het 2 keer gelijk. Gemiddeld vielen er 2.3 doelpunten en scoorden beide teams 3 keer.
Wat de cijfers zeggen
Ons model ziet 1. FC Keulen als lichte favoriet: 1. FC Keulen 43%, gelijkspel 29%, FC Schalke 04 28%. We verwachten zo'n 3.0 doelpunten (1.7 - 1.2 verwachte goals), met 57% voor meer dan 2,5 goals en 60% voor beide teams scoren.
Onze tip
De laatste wedstrijden van beide ploegen waren open, en ons doelpuntenmodel verwacht hetzelfde. Onze tip: Meer dan 2,5 goals tegen 1.73, volgens ons model met 57% kans. Voor een hogere quotering: de meest waarschijnlijke uitslag is 1. FC Keulen 2-1 FC Schalke 04.
Recente vorm
- 11 oktTBorussia Mönchengladbach2-1
- 3 oktUFC Viktoria Köln2-2
- 19 sepUHamburger SV1-2
- 12 sepTWerder Bremen1-1
- 4 sepUVfB Stuttgart1-4
- 11 oktUSC Freiburg1-2
- 3 oktUAustria Lustenau1-0
- 24 sepURot-weiss Oberhausen5-2
- 20 sepTSV Elversberg0-0
- 11 sepUUnion Berlin3-1
Onderlinge duels
Stand Bundesliga
| # | Team | GS | W | G | V | DS | Ptn |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 5 | 4 | 1 | 0 | +10 | 13 | |
| 2 | 5 | 4 | 1 | 0 | +7 | 13 | |
| 3 | 5 | 3 | 2 | 0 | +12 | 11 | |
| 4 | 5 | 3 | 1 | 1 | +6 | 10 | |
| 5 | 5 | 3 | 0 | 2 | +10 | 9 | |
| 6 | 5 | 2 | 2 | 1 | +5 | 8 | |
| 7 | 5 | 2 | 2 | 1 | 0 | 8 | |
| 8 | 5 | 2 | 1 | 2 | +3 | 7 | |
| 9 | 5 | 2 | 1 | 2 | 0 | 7 | |
| 10 | 5 | 2 | 1 | 2 | -2 | 7 | |
| 11 | 5 | 2 | 0 | 3 | -1 | 6 | |
| 12 | 5 | 2 | 0 | 3 | -10 | 6 | |
| 13 | 5 | 1 | 2 | 2 | -2 | 5 | |
| 14 | 5 | 1 | 2 | 2 | -7 | 5 | |
| 15 | 5 | 1 | 1 | 3 | -4 | 4 | |
| 16 | 5 | 1 | 1 | 3 | -12 | 4 | |
| 17 | 5 | 1 | 0 | 4 | -4 | 3 | |
| 18 | 5 | 0 | 0 | 5 | -11 | 0 |
1. FC Keulen - FC Schalke 04: FAQ
Wat is de voorspelling voor 1. FC Keulen - FC Schalke 04?
+
Onze tip is Meer dan 2,5 goals tegen een quotering van 1.73. Onze verwachte uitslag: 1. FC Keulen 2-1 FC Schalke 04.
Wie is favoriet in 1. FC Keulen - FC Schalke 04?
+
1. FC Keulen is favoriet. Ons model geeft 1. FC Keulen 43% kans op winst, FC Schalke 04 28% en het gelijkspel 29%.
Scoren beide teams in 1. FC Keulen - FC Schalke 04?
+
We schatten 'beide teams scoren' op 60%, dus 'Ja' is waarschijnlijk.
Hoe laat begint 1. FC Keulen - FC Schalke 04?
+
1. FC Keulen - FC Schalke 04 begint om 13:30 UTC op zaterdag 24 oktober 2026 in RheinEnergieStadion, Cologne.